Office 365

Nowość! Darmowe oprogramowanie Office 365 dla studentów i pracowników Akademii Morskiej w Szczecinie

o365 1
     

     Szanowni Państwo Uczelniane Centrum Informatyczne informuje o możliwości skorzystania z darmowego oprogramowania Microsoft Office w ramach centralnej umowy Office 365 ProPlus. Akademia Morska w Szczecinie posiada podpisaną umowę z firmą Microsoft, dzięki której każdy  student oraz pracownik naszej uczelni może pobrać najnowszą wersję pakietu Office. Pakiet MS Office może być instalowany w pięciu kopiach na komputerze w pracy, w domu, na tablecie, czy też na telefonie.
     W ramach instalacji Office 365 ProPlus otrzymują Państwo zawsze najnowsze wersje aplikacji takich jak: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access, Publisher, Skype dla firm, OneDrive dla Firm oraz 1TB osobistego miejsca na wirtualnym dysku OneDrive.

o365 2

Jak zainstalować pakiet Office?
 1. Przejść do strony portal.office.com
 2. Zalogować się uczelnianym adresem e-amil:
  1. Studenci: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Zasady logowania do systemów informatycznych dostępnych w AMS
  2. Pracownicy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Kliknąć na górze ekranu, po prawej stronie: „Zainstaluj pakiet Office 2016”
o365 3

Po zakończeniu instalacji zalecamy zalogować się do dowolnej aplikacji Office (np. Word, Outlook), aby aktywować pakiet i uzyskać jego pełną funkcjonalność.

Szczegółowa instrukcja instalowania darmowego Pakietu Office


Zalety stosowania pakietu Office 365:
 • Zawsze dostępne najnowsze oprogramowanie
 • Globalna Książka Adresowa
 • Usługi kalendarza
 • Rozmowy, telekonferencje przez Skype dla firm


Dodatkowe materiały:

Najczęściej zadawane pytania

Kursy online Office 365